Juhend CLC dokumentide vormistamiseks

Kuidas käib enda elusaks kuulutamine?


Üldlevinud arusaama järgi igaüks end niisama elusaks kuulutada ei saa. Selleks on vaja tunnistajaid. Siin tuleb appi Suurbritannias asutatud The Common Law Court (CLC) ehk Tavaõiguse Kohus, mis on maailma kõrgeim kohtuorgan, sest on loodud Elusate Inimeste poolt - teatavasti on kõrgeim võimukandja rahvas ehk Elusad Inimesed ja CLC kannab seega üle maailma Elusate Inimeste autoriteeti.
Seepärast on enda elusaks tunnistamine läbi CLC kõige autoriteetsem viis seda teha. Samuti on sul võimalus CLC kaudu hankida endale elusa inimese ID-kaart, kui soovid enda staatust kellelegi tõendada. CLC pakub veel võimalusi võtta enda kui elusa inimese arvele oma sõidukid ja kinnisvara ning panna kirja oma abielu, veel sündimata laps, saada tõend meditsiinilise kanepi kasvatamiseks enda tarbeks, asutada ettevõte CLC alla, registreerida kommertspant ning avaldada muid dokumente, millele soovid CLC ehk Elusate Inimeste Kohtu kinnitust.

NB! Andmete kirjapanemine on tasuta!
Kui sul tekib soov tellida oma kannete kohta sertifikaate (korralikult köidetud soliidsed A4 vihikud) või ID-kaart, siis need on tasulised. Sertifikaadid maksavad 9 GBP ja ID-kaart 25 GBP. Eestisse tellides lisandub 10 GBP postitasu.
NB! Tellimine commonlawcourt.com lehelt omal vastutusel! Elusinimene.ee ei võta vastutust tellimuste täitmise eest.
 

KUST ALUSTADA?
 

bc-reg

 

 

1. Pane kirja oma sünnitunnistuse andmed.

Ava link: https://www.commonlawcourt.com/birth-certificates-registration/

Esimene lahter, Birth Name*  - sinu nimi sünnitunnistuselt. Võid kirjutada kas ainult eesnime või Eesnime või Eesnime Perekonnanime (naistel nn neiupõlvenimi).
Email Address* - toimiv meiliaadress, mis jääb kasutajanimeks
Password* - parool, millega edaspidi lehele sisse logid
selle kõrval lahter Confirm Password - parool uuesti  (kinnituseks, et sisestasid õigesti)
Sex*- valid rippmenüüst kas mees - MALE, või naine - FEMALE
Place of Birth* - sünnikoht (linn või maakond vms)
Date of Birth* - sünni kuupäev, vali kalendrist kuupäev ja aasta
Time of Birth* - sünni kellaaeg. Kui ei tea, kirjuta lahtrisse n/a
Fathers Name* - isa nimi
Fathers Date of Birth - võib tühjaks jääda
Fathers Address when Child was Born* - isa elukoht, kui sa sündisid, küla või linna täpsusega
Mothers Name* - ema nimi
Mothers Date of Birth - võib jääda tühjaks
Mothers Address when Child was Born* - ema aadress, kui sa sündisid
Name of Individual Submitting Information* - sinu (praegune) nimi

NB! Kindlasti ei tohi sünnitunnistuse täitmisel ühtegi nime - ei inimese enda ega vanemate - kirjutada SUURTÄHTEDEGA! Tavaline kirjapilt "Eesnimi Perenimi" on siin sobiv, aga edaspidi võib elusa inimese märgina kasutada ka kirjaviisi eesnimi:perenimi.

Sünnitunnistuse andmede kandmisel CLC alla saad esitatud andmete kohta automaatset e-kirja koos BC-numbriga. See tähistab kande numbrit, millega oled nüüd kantud CLC andmekogusse. Seda BC numbrit on sul vaja järgmise sammu jaoks.

 

fn-reg

 

 

 

2. Võta enda kui elusa inimese ainuomandisse oma fiktsioon. (NB! CLC kaarti ei saa tellida enne, kui oled selle ära teinud).

Selleks, et saaksime riigiga asju ajada, on meile kõigile loodud fiktsioon ehk isik, kellele on omistatud isikukood. See isik ei ole sina ise! Kuid riik üritab meid just vastupidises veenda, pannes niiviisi igapäevaselt toime pettust.

CLC pakub võimalust (õigemini, soovitab tungivalt) võtta see sinuga seotud fiktsioon enda kui elusa inimese ainuomandisse, sest seni on see riigi omandis ning riik võib enda omandis oleva fiktsiooniga teha, mida soovib, sh allutada teda kontrollile, seadustele, maksudele jne. Kui aga võtad isiku/fiktsiooni enda ainuomandisse, siis on sinul ainuisikuliselt õigus otsustada, kellega sinu fiktsioon koostööd teeb ja millistel tingimustel. Siis pole enam mitte kellelgi teisel õigust ilma sinu loata sinu fiktsiooni, sh sinu ärinime kujul EESNIMI PEREKONNANIMI kasutada ja sinu fiktsiooniga ilma sinu nõusolekuta lepingutesse astuda.

Kõigepealt logi oma kasutajatunnuse ja parooliga, mille määrasid enda sünnitunnistuse kirjapanemisel, sisse CLC lehele ja siis mine siia lingile:
https://www.commonlawcourt.com/fictitious-names-registration/

Vorm tuleb täita niiviisi:

Esimene lahter, Fictitious Name to be Registered* - siia kirjutad oma nime (eesnimi ja perekonnanimi) TRÜKITÄHTEDEGA (nagu passis on).
Järgmine: 
Email Address* -  sinu meiliaadress
House Number and Street* - sinu kodune aadress (tänav, maja number -  korteri number)
City* - linn või maakond
Post Code* - postiindeks

Edasi, järgmine jaotus, OWNER/S DETAILS

Siin esimene:
Region for Principal Place of Business* -  piirkond, kus tegutsed - nii laias ulatuses kui soovid, näiteks elukoha linn või maakond või vald või küla või riik.
Enter the name and address of the individual claiming ownership, or in the case of a joint application (e.g. parents claiming ownership of a child) submit details for both - sinu kui elusa inimese andmed, kes võtab fiktsiooni enda omandisse:
Siin all  First Name: sinu eesnimi (kas kõik väiksed tähed või esimene suurtäht) ja Surname*  - perekonnanimi, samamoodi.

Address* - uuesti sinu aadress
City* - linn
Post Code*  - postiindeks

Vahepealset osa (Below for joint registration) täidad juhul, kui mõlemad lapsevanemad teevad ühise taotluse oma lapse kohta. Siia tuleb siis sisestada teise lapsevanema andmed.

Birth Certificate Registration Number - siia sisesta oma CLC sünnitunnistuse registreerimise number (BC /20 / ........)

Ja tekstilõigu all:
Signature of Owner* - sinu nimi,  nagu sa seda kirjutad (kas eesnimi:perekonnanimi või eesnimi või Eesnimi)
Date* - täitmise kuupäev
Tel / Mob Number* - telefoninumber
Email Address* - meiliaadress

Ja siis klõpsa andmete edastamiseks SUBMIT.

Kui sinu fiktsiooni omandamise taotlus on CLC andmekogusse kantud, saad selle kohta meili peale teate, aga sellega läheb pisut kauem aega kui sünnitunnistuse kinnituskirjaga.
Nüüd on sul soovi korral võimalus endale CLC kaart tellida.

 

clc-k

 

 

NB! Tellimine commonlawcourt.com lehelt omal vastutusel! Elusinimene.ee ei võta vastutust tellimuste täitmise eest.

3. CLC ID-kaardi tellimine

NB! Kaart maksab 25 GBP, lisandub 10 GBP postitasu. See teeb kokku u 45 eurot.

ID kaarti on tarvis ainult siis, kui on vaja enda elusa inimese staatust või kuulumist CLC alla kellelegi tõendada, nt suhtlemisel riigiasutustega, politseiga jne. Seda saad teha alles siis, kui oled CLC alla kirja pannud oma sünni ning võtnud enda omandisse oma fiktsiooni ning saanud selle kohta ka kinnituse, sest mõlemad koodid on avalduse täitmisel vajalikud.

Olles loginud sisse oma CLC kontole, mine lingile https://www.commonlawcourt.com/clc-card/

Common Law Name* - sinu elusa inimese nimi. Levinud kirjapilt on kas Eesnimi Perenimi või eesnimi:perenimi või eesnimi.
Select Required Card* - kirjuta lahtrisse International.
Enter Your Birth Reference No - sinu sünnitunnistuse kande number (BC / 20 / .......)
Confirm your Country of Birth* - sinu sünniriik ehk kui sündisid Eestis, siis kirjuta siia Estonia. Riigi lipp trükitakse kaardile.
Enter your Fictitious Name* - sinu fiktsiooni nimi ehk nimi sellel kujul, nagu see passis on ehk EESNIMI PERENIMI.
Enter Address for Delivery* - sinu postiaadress, kuhu kaart saadetakse.
Enter your Fictitious Name Reference* - fiktsiooni kande number (FN / 20 / ........)
Select the categories you have submitted- vali rippmenüüst kategooriad, mille kohta oled juba avalduse esitanud. Kui ainult sünnitunnistus ja fiktsioon, siis vali üksteise järel kaks esimest: Birth Certificate ja Fictious Name.
Upload Passport Photo* - lae üles oma passipilt (lähiportree, otsevaates, ühtlase heleda taustaga).

Avalduse esitamiseks vajuta SUBMIT.

Seejärel ava veebipoe link: https://www.commonlawcourt.com/shop/product/common-law-court-card/
Lisa rippmenüüst kogus, mitu kaarti soovid (saad ühe postikulu eest tellida kuni 3 kaarti, ka erinevatele inimestele (aga ühele postiaadressile)). Ja klõpsa PayPal Buy Now nuppu. Avaneval lehel saab tasuda saab nii PayPali kaudu kui ka tavalise pangakaardiga.